Renata Horáková, tel. 606 960 755, e-mail: krejcovstvi@krejcovstvirenata.cz
Komňa 232, 687 71 Bojkovice – okr. Uherské Hradiště, IČ: 76462765
Zajímavé odkazy

Rozum a cit

Rozum a cit

"O selském rozumu a otevřeném srdci"... Stránky o zdravotních účincích přírody a vlastním názoru na věci kolem nás.


Půvabný svět

Půvabný světŽivot je nádherným darem, darem Lásky. Není záměrem, abychom strádali, žili v chudobě, byli nemocní a smutní. Naší přirozeností je radost, pohyb, síla, smysluplné tvoření, hezké vztahy, spolupráce, bdělost, cit.

Cesta Ženy

Cesta ženy"Zastav se ženo v tomto rušném světě. Zastav se a poslouchej po čem touží tvá duše..."
Navštivte stránky věnované ženám a dívkám, které se zabývají smyslem života a pravým ženstvím. Stránky, které si vytyčily vysoký cíl - podpořit ženy na jejich cestě ke svobodě ducha.
Paličkování Němečková – Něžná krása paličkované krajky

Paličkování Monika NěmečkováPaní Němečková je profesionální krajkářka. Paličkuje překrásné krajky a také pořádá kurzy paličkování, aby se tomuto umění mohly naučit i další ženy. Tak každá z nás, která má zájem o umění paličkování, může prožít radost při jemné práci i při pohledu na již vytvořený obrázek či krajku, jež mohou ozdobit nejen náš domov.
Drevon-ART Umělecká dřevořezba

Dřevořezba Tomáš Lajmon

Na stránkách pana Lajmona můžeme nelézt nádherné ze dřeva vyřezávané předměty. Tyto sošky, obrázky i předměty denní potřeby jsou poctivou ruční prací zkušeného řezbáře. Dýchá z nich láska, se kterou byly vyrobeny, i krása uměleckých předmětů.
Pedig, decoupage Romana Chmelinová

Pedig - decoupage Romana ChmelinováNa stránkách paní Chmelinové nalezneme vše potřebné k tvorbě krásných výrobků z pedigu i ubrouskovou technikou. Paní Chmelinová navíc pořádá kurzy pletení košíků z pedigu, které jsou pro jejich účastníky velice přínosné a inspirativní.
Zdravé oleje

Zdravé oleje - eshopPřírodní produkty a bio produkty pro ty, kteří chtějí své zdravotní potíže zkusit řešit šetrným způsobem, a pro všechny, kteří chtějí svému tělu jen tak přilepšit a zdravě si zamlsat. Široká nabídka olejů lisovaných za studena z nejrůznějších druhů rostlin.