Renata Horáková, tel. 606 960 755, e-mail: krejcovstvi@krejcovstvirenata.cz
Komňa 232, 687 71 Bojkovice – okr. Uherské Hradiště, IČ: 76462765
Co Vám mohu nabídnout?

Nemám co na sebe!

Kolikrát mnohá z nás tato slova v zoufalství, ba i v rozhořčení vykřikla při pohledu do šaty přeplněné skříně. Nezbývá, než navštívit butik nebo tržnici. Najdeme tam však vždy přesně to, co hledáme?

Je pravdou, že dnešek je dobou téměř neomezených možností. Ale – jsou tyto možnosti skutečně neomezené, nebo jen v tom množství, v neustálých na sílu se měnících a opakujících se trendech již nevnímáme mantinely, které ve výběru svých šatů máme? Obchody nám nabízejí pouze to, co určují módní trendy. Nekoupíme nic jiného. Ne každá však chceme nosit to co polovina žen v našem okolí, byť v jiné barvě, a rády bychom byly spíše originální než sice „in“, ale v podstatě uniformované.

Také se musíme chtě nechtě svému oblečení přizpůsobovat, i když lépe by bylo, kdyby se oděv přizpůsoboval nám, naši postavě, věku a požadavkům. Ruku na srdce – která z nás má skutečně tak báječnou postavu, aby si mohla dovolit bez ostychu nosit vše, co nám trh nabízí a ještě se v tom cítit naprosto pohodlně a volně?

Většina z nás má postavu, která se od té konfekční (z dnešního pohledu ideální) značně liší. I tak bychom se chtěly oblékat pohodlně a zároveň elegantně a vkusně. Nějaké to kilo navíc by v tom nemělo překážet.

Stále je mnoho lidí, jak žen tak i mužů, kteří mají zcela specifické požadavky na svůj oděv a těm – a nejenom těm – se snažím maximálně vyhovět.

Nabízím Vám vícero služeb a výrobků, které Vám mohou pomoci cítit se ve svém oděvu jako „v bavlnce“ nebo mohou zpříjemnit Vaši domácnost. V levé liště stránek je nabídka služeb v jednotlivých rubrikách.

Ve fotogalerii stránek naleznete fotografie oděvů ušitých na míru pro mé zákazníky a také ty, co jsem si šila pro sebe.